ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019/20
    • Η εξεταστική περίοδος για το Χειμερινό Εξάμηνο 2019-20 αρχίζει από τις 06/12/19 μέχρι και τις 20/12/19.
    • Οι εξετάσεις των μαθημάτων του Κέντρου Γλωσσών έχουν διευθετηθεί από τις 02/12/19 μέχρι και τις 05/12/19.
    • Εισηγήσεις για αλλαγές εντός της εξεταστικής περιόδου, θα μπορούν να διευθετηθούν μόνο, αφού προηγηθεί συμφωνία μεταξύ διδασκόντων και φοιτητών μέχρι την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019. Εάν οι εισηγήσεις αυτές εμπίπτουν εκτός εξεταστικής περιόδου θα λαμβάνονται υπόψη μόνο εάν υποβληθούν μέσω του Πρόεδρου του Τμήματος.
    • Υπάρχει πιθανότητα εξετάσεις μαθημάτων μεγάλων ακροατηρίων να μετακινηθούν από την εξεταστική ζώνη που βρίσκονται στη δεύτερη εξεταστική ζώνη (1230-1530), έτσι ώστε να διασφαλιστεί η καταλληλότητα των αιθουσών.
    • Το πρόγραμμα εξετάσεων ανανεώνεται στην ιστοσελίδα μας αμέσως μετά από τις προτεινόμενες αλλαγές. Επομένως προτρέπονται ακαδημαϊκοί και φοιτητές να ελέγχουν τις εξετάσεις που τους αφορούν σε τακτά διαστήματα.
    • Το Τελικό Πρόγραμμα Εξετάσεων θα ανακοινωθεί την Δευτέρα 18 Νοεμβρίου 2019.
    • Ανακοίνωση για Απαλλαγή φοιτητών του Πανεπιστημίου Κύπρου από υποχρεώσεις προς την Εθνική Φρουρά

Ανθρωπιστικών Επιστημών

Θετικών και Εφαρμοσμένων Επιστημών

Κοινωνικών Επιστημών και Επιστημών της Αγωγής

Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης

Πολυτεχνική
Φιλοσοφική

imagesKJ7QHJJG

Για περαιτέρω διευκρινίσεις παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε με την Έλενα Πελετιέ στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.