Δημοσιευμένες Προκηρύξεις Πανεπιστημίου Κύπρου

Προκηρύξεις μέσω του συστήματος e-Procurement
Για να ενημερωθείτε για ανοιχτούς διαγωνισμούς του Πανεπιστημίου Κύπρου για τους οποίους δεν έχει λήξει η προθεσμία υποβολής των προσφορών, ακολουθείστε τα ακόλουθα βήματα:
1. Μεταβείτε στον ακόλουθο σύνδεσμο: www.eprocurement.gov.cy/ceproc/prepareAdvancedSearch.do
2. Στο πεδίο «Όνομα Αναθέτουσας Αρχής:» πληκτρολογήστε «ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ».
3. Πιέστε το πλήκτρο «Αναζήτηση».
4. Στο κάτω μέρος της οθόνης θα εμφανιστούν οι ανοιχτοί διαγωνισμοί του Πανεπιστημίου Κύπρου για τους οποίους δεν έχει λήξει η προθεσμία υποβολής των προσφορών.
5. Επιλέξτε το διαγωνισμό που σας ενδιαφέρει.
6. Επιλέξτε «Προβολή Μενού Διαγωνισμού».
7. Επιλέξτε «Προκήρυξη & Έγγραφα» για να κατεβάσετε τις Προκηρύξεις και τα Έγγραφα που έχουν αναρτηθεί στο Σύστημα για το συγκεκριμένο διαγωνισμό.

Προκηρύξεις εκτός του συστήματος e-Procurement

Σε περίπτωση που υπάρχουν στον πιο κάτω κατάλογο διαγωνισμοί που σας ενδιαφέρουν παρακαλώ όπως ακολουθήσετε τα ακόλουθα βήματα για να λάβετε τα έγγραφα του διαγωνισμού και να ενημερώνεστε για τυχόν μελλοντικές διευκρινίσεις/τροποποιήσεις επί των εγγράφων του διαγωνισμού:
1. Επιλέξτε το διαγωνισμό που σας ενδιαφέρει για να κατεβάσετε τα έγγραφα του διαγωνισμού.
2. Συμπληρώστε το έντυπο «Στοιχεία Ενδιαφερόμενου Οικονομικού Φορέα» και διαβιβάστε το στον Τομέα Συμβάσεων και Αγορών του Πανεπιστημίου Κύπρου μέσω τηλεομοιοτυπίας στον αριθμό 22895089 ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Αρ. Διαγωνισμού Τίτλος Διαγωνισμού Έγγραφα  Διαγωνισμού Στοιχεία Ενδιαφερόμενου Οικονομικού Φορέα Προθεσμία Υποβολής Προσφορών

RFC (Request For Comments)