Το Πανεπιστήμιο Κύπρου, ανταποκρινόμενο στις ανάγκες ομάδων πολιτών της κυπριακής κοινωνίας για κατάρτιση, επιμόρφωση και εξειδίκευση, αξιοποιεί το επιστημονικό δυναμικό και τις υποδομές του για να προσφέρει ετησίως νέα, επίκαιρα και πρωτοπόρα προγράμματα δια βίου μάθησης και εκπαίδευσης. Στο πλαίσιο αυτό πραγματοποιείται σειρά προγραμμάτων δια βίου εκπαίδευσης απευθυνόμενη κατά προτεραιότητα στις/τους απόφοιτες/τους, αλλά και το ευρύ κοινό.

Πατήστε εδώ για πληροφορίες και εγγραφές.

UCY Lifelong Programmes 2021-2022

The University of Cyprus is committed to continue to develop innovative lifelong learning programmes, so as to provide adult and lifelong learning opportunities in the community, the workplace and for individual learners. It is dedicated to offering them enriching educational experiences in a welcoming atmosphere with state-of-the-art facilities, while being taught by the UCY academics. In this context a series of lifelong learning programmes is offered to  address the needs of its alumni as well.

Press here for information and enrolment.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κτήριο Συμβουλίου-Συγκλήτου «Αναστάσιος Γ. Λεβέντης»
Λεωφ. Πανεπιστημίου 1
2109 Αγλαντζιά, Λευκωσία