Συνεργασία Κέντρου Γλωσσών και ICD Business School: Φοιτητές Από το Παρίσι συμμετείχαν σε εντατικό πρόγραμμα Αγγλικών με Επιτυχία

Δελτίο Τύπου – Ευρωπαϊκή Ημέρα Γλωσσών 2023
31 Οκτωβρίου, 2023
Πλήρωση αριθμού θέσεων Ειδικών Επιστημόνων για τη διδασκαλία της Ιταλικής ως Ξένης Γλώσσας
19 Φεβρουαρίου, 2024
Δελτίο Τύπου – Ευρωπαϊκή Ημέρα Γλωσσών 2023
31 Οκτωβρίου, 2023
19 Φεβρουαρίου, 2024

Φοιτητές από το ICD Business School στο Παρίσι παρακολούθησαν μαθήματα στο Πανεπιστήμιο Κύπρου κατά το χειμερινό εξάμηνο του 2023, ολοκληρώνοντας ένα εντατικό πρόγραμμα μαθημάτων αγγλικών στο Κέντρο Γλωσσών. Αυτό το πρόγραμμα στόχευε στην απόκτηση εξειδικευμένων γνώσεων για τις εξετάσεις TOEFL ITP. Η εμπειρία ήταν μοναδική και μεγάλη χαρά για εμάς να γνωρίσουμε τους φοιτητές. Τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία στις μελλοντικές τους προσπάθειες!