Ομότιμοι Καθηγητές
Σάββας ΚατσικίδηςΚαθηγητής01/09/1995 – 31/08/2021
Ιωσήφ ΙωσήφΚαθηγητής01/09/1992 – 31/08/2020
Μέλη ΔΕΠ που υπηρέτησαν στο ΚΠΕ
Χατζηπαύλου, ΜαρίαΑναπληρώτρια Καθηγήτρια24/11/1995 – 31/08/2013
Μελακοπίδης, ΚώσταςΑναπληρωτής Καθηγητής01/07/1996 – 31/08/2010
Καπαρδής, ΑνδρέαςΚαθηγητής02/09/1996 – 31/08/2018
Μαυράτσας, ΚαίσαραςΑναπληρωτής Καθηγητής01/02/1994 – 03/10/2017
Κωνσταντίνου, ΜάριοςΕπίκουρος Καθηγητής04/08/2003 – 31/12/2012
Σπυρίδου, Λία Λέκτορας 01/09/2015 – 30/11/2017