ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Ο Μουσικός Όμιλος Τερψιχορίας έχει ως στόχο να φέρει κοντά τους φοιτητές που αγαπούν τη μουσική. Για το σκοπό αυτό, παραδίδονται μαθήματα για εκμάθηση μουσικών οργάνων και φωνητικής. Οι φοιτητές, μέλη του Ομίλου έχουν επίσης, την ευκαιρία να δημιουργήσουν και να ενταχθούν σε μουσικά συγκροτήματα τα οποία συμμετέχουν σε παραστάσεις και εκδηλώσεις του Ομίλου. Ο Όμιλος διοργανώνει μουσικοθεατρικές παραστάσεις, μουσικά πάρτυ καθώς επίσης αναλαμβάνει τη διοργάνωση εκδηλώσεων φιλανθρωπικού και ανθρωπιστικού χαρακτήρα. Στο ενεργητικό του Ομίλου περιλαμβάνονται παραστάσεις όπως, "Γέλα, αγάπα και...Τραγούδα", "Ο Άλκης στη χώρα των θαυμάτων!", πραγματοποίηση της Χριστουγεννιάτικης εκδήλωσης "Christmas Magical Moments", Halloween Party "Music or Treat" και πολλές άλλες εκδηλώσεις.

Εάν λοιπόν έχεις και συ αγάπη για τη μουσική σε περιμένουμε να έρθεις στη μουσική μας οικογένεια!

mousikos logoΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ:
Facebook: Music Ucy
Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.